Kimdir ?

Merhaba, adım Mustafa Bahadır. 

Burada, gezilerimde tuttuğum notlarımı ve fotoğraflarımı sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Bu oldukça zahmetli olduğundan bazen notları ve fotoğrafları derlemem gezimin üzerinden birkaç ay geçtikten sonra mümkün olabiliyor. Instagram hesabımdan (@benbahadir) anlık paylaşmaya çalışıyorum dilerseniz orada da takipleşebiliriz. Sizin de benzer paylaşımlarınız oluyorsa takip etmekten keyif alırım.

San Marco Meydanı, Venedik, 2012

Son 8 yılda 26 ülkede 51 şehir görebildim. Fırsat buldukça yola çıkmaktan erinmiyorum; son gezilerimde yalnız çıkmayı yeğledim; açıkçası bu hem hızlı kararlar almamı sağlıyor, hem de çabuk hareket etme fırsatı veriyor, bunu seviyorum.

Güneydoğu Anadolu , Eskişehir-Odunpazarı ve Selanik Gezilerim 2014

Tuttuğum notları paylaşmak ve yola çıkacaklara az da olsa tavsiyelerde bulunmak üzere bu sayfayı açtım. Seyahatlerim dışında, zaman zaman da olsa fotoğraf çekiyor, çevre ile ilgili yazılmış makaleleri okuyorum. Çevre Mühendisiyim. İstanbul Üniversitesi’nden 2005 yılında mezun oldum. Takip eden sene İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni yandal düzeyinde tamamladım. İngilizce anlaşabiliyorum, Rusça’ya ilgim var, öğrenmeye çalışıyorum.

McDonald’s’ta 6 yıla yakın iş hayatım oldu. Beşiktaş taraftarıyım. İki markam ve bir (hediyelik ürün) tasarım tescilim var. Pazarlama, marka yönetimi, dijital medya, girişimcilik konuları ilgimi çekiyor, son dönemde yükselen blokzinciri (blockchain) ve dijital para konuları da üzerinde okumalar yaptığım alanlar. Dijitalleşme konusundaki çalışmalarını beğendiğim Estonya’nın 2017 yılından bu yana e-vatandaşıyım.

Küçük bir alan adı portföyüne sahibim: sadecepansiyon.com, superfiyata.com, halalbooking.net gibi alan adlarım bu portföyümde yer alıyor.


http://about.me/mustafabahadirornek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir